Aqua Zone

Aqua Zone to firma założona w 1997 roku. Jesteśmy firmą rodzinną i zależy nam głównie na relacjach. Wierzymy, że uczciwość i zaangażowanie budują markę. Naszych klientów, pracowników i dostawców traktujemy uczciwie iz szacunkiem, zdobywamy ich zaufanie. Chcemy, aby Aqua Zone realizowała założenia „organizacji turkusowych”, które nie są zarządzane „w pionie”, ale dają swobodę kreatywności i emocjom. Nasi pracownicy i klienci tworzą jedno „ciało”, które łączy pasję do nurkowania. Sukces jest „efektem ubocznym” naszych wydarzeń.

Od projektu do stworzenia

Chcemy, aby nurkowanie stało się sportem dla każdego. Aby nie kojarzyć się z drogim, hermetycznym hobby, tworzymy zatem doskonałe produkty, które dorównują najlepszym światowym produktom, ale nie zniechęcają ceną.
Nasz warsztat produkcyjny znajduje się w Jaworznie. Produkujemy bieliznę męską i damską w różnych rozmiarach i kolorach. Nasza podstawowa linia kalesonów HOT BLUE zapewnia komfort termiczny nurka podczas nurkowań o każdej porze roku. Seria HOT RED przeznaczona jest dla bardziej wymagających klientów. Dzięki wysokiej odporności powierzchni i komfortowi termicznemu jest w stanie wytrzymać nawet najbardziej wymagające warunki nurkowe.

Bezpieczeństwo, komfort, innowacyjność

Dążymy do poprawy jakości naszych produktów oraz stale inwestujemy w rozwój kapitału ludzkiego i technologicznego. Wprowadzamy innowacje w zakresie procesów produkcyjnych. Szukamy rozwiązania, które sprawi, że nurkowanie będzie bezpieczne i komfortowe.

Komfort nie tylko podczas nurkowania

Oprócz bielizny i innych potrzeb nurkowych, produkujemy tak zwane produkty „po nurkowaniu”, które zapewnią Ci komfort podczas całej aktywności sportowej.
Nasze produkty możemy dostosować do wymagań i życzeń klienta. Po uzgodnieniu możliwe jest umieszczenie np. logo klubu lub firmy w wybranym miejscu produktu.

Aqua Zone – bezpieczeństwo i komfort podczas nurkowania!

#aquazone