O nas

Marzenia o nurkowaniu i poszukiwaniu skarbów na dnach oceanów zrodziły się pewnego dnia, w pewnym górniczym, śląskim miasteczku. W bloku, w pokoju małego chłopca, czytającego pewną książkę, który zanurzony w jej fabule zapragnął odkrywać nieznane lądy i niedostępne głębiny mórz.

Historia chłopca, czyli założyciel „Aqu Żonę”znalazła swój ciąg dalszy, lecz nim spełnił on swoje marzenie o eksplorowaniu podwodnego świata, zdobywał doświadczenie w wielu firmach, na kilku kontynentach.  W myślach jednak powracał do książki, która zrodziła marzenie. Pragnienie jego spełnienia rosło, pęczniało i… pewnego dnia „fantazja ciałem się stała”. Nasz bohater postanowił rzucić pracę na etacie, założył firmę Aqua Zone. Od 20 lat ją rozwija, kreuje innowacyjne produkty, które otworzyły mu drogę do podwodnego świata.

Zapytacie, jaką książkę czytał nasz bohater?

Odpowiedź może być tylko jedna: „20 000 mil podmorskiej żeglugi”.

 

Opinie klientów

Kupiliśmy z żoną pianki długie 3mm na ciepłe wody-są super. Teraz przymierzam się do kupna ocieplacza do suchara 🙂

Bastek Bustech

Kupiłam ocieplacz damski 400g. Miałam trochę wątpliwości, bo cena wydawała się aż zbyt korzystna, ale jestem zachwycona zakupem. Wzięłam wersję szytą na miarę i jest dopasowana bardzo dobrze. Dzisiaj ocieplacz przeszedł testy na Zakrzówku. Woda 5-6 stopni (2 nurki 61 i 55 minut) i wreszcie komfort termiczny! 🙂 W środku bardzo miły w dotyku polarek. Wersja damska ma taki fuksjowy polarek, o czym nie wiedziałam (na zdjęciach widziałam wersję męską), ale mi się podoba. Polecam.

Joanna Sendorek

Zakupiłem ocieplacz AQUA ZONE 300 i śmiało mogę powiedzieć, że był to świetny zakup. BArdzo dobra jakość, wygląd, no i co najważniejsze utrzymuje termikę, a to wszytko za bardzo rozsądne pieniądze, polecam!

Tomasz Cisler

zespół

Sławek
Sroka

CEO i dobry duch Aqua Zone
Sławek<br/>Sroka

Krzysztof Gawroński

Dyrektor ds.sprzedaży
Krzysztof Gawroński

Jirij
Baros

Sales manager, dystrybutor
Jirij<br/>Baros

#aquazone