O nas

Od projektu do stworzenia

Jesteśmy firmą rodzinną i zależy nam głównie na relacjach. Wierzymy, że uczciwość i zaangażowanie budują markę. Traktując naszych klientów, pracowników i dostawców uczciwie i z szacunkiem, zdobywamy ich zaufanie. Chcemy, aby Aqua Zone realizowała założenia „organizacji turkusowych”, które nie są zarządzane „w pionie”, ale dają swobodę kreatywności i emocjom. Nasi pracownicy i klienci tworzą jedno „ciało”, które łączy pasję do nurkowania. Sukces to „efekt uboczny” naszych imprez 😉 Nurkowanie dla każdego, czyli spełniamy marzenia.  Chcemy, aby nurkowanie stało się sportem dla każdego. Aby nie kojarzyć się z drogim, hermetycznym hobby, tworzymy zatem doskonałe produkty, które dorównują najlepszym światowym produktom, ale nie zniechęcają ceną. Bezpieczeństwo, komfort, innowacyjność Dążymy do poprawy jakości naszych produktów oraz stale inwestujemy w rozwój kapitału ludzkiego i technologicznego. Wprowadzamy innowacje w zakresie technologii i procesów produkcyjnych. Szukamy rozwiązania, które sprawi, że nurkowanie będzie bezpieczne i komfortowe.

 

Opinie klientów

Kupiliśmy z żoną pianki długie 3mm na ciepłe wody-są super. Teraz przymierzam się do kupna ocieplacza do suchara 🙂

Bastek Bustech

Kupiłam ocieplacz damski 400g. Miałam trochę wątpliwości, bo cena wydawała się aż zbyt korzystna, ale jestem zachwycona zakupem. Wzięłam wersję szytą na miarę i jest dopasowana bardzo dobrze. Dzisiaj ocieplacz przeszedł testy na Zakrzówku. Woda 5-6 stopni (2 nurki 61 i 55 minut) i wreszcie komfort termiczny! 🙂 W środku bardzo miły w dotyku polarek. Wersja damska ma taki fuksjowy polarek, o czym nie wiedziałam (na zdjęciach widziałam wersję męską), ale mi się podoba. Polecam.

Joanna Sendorek

Zakupiłem ocieplacz AQUA ZONE 300 i śmiało mogę powiedzieć, że był to świetny zakup. BArdzo dobra jakość, wygląd, no i co najważniejsze utrzymuje termikę, a to wszytko za bardzo rozsądne pieniądze, polecam!

Tomasz Cisler

zespół

Sławek

CEO i dobry duch Aqua Zone
Sławek

Krzysztof

Dyrektor ds.sprzedaży
Krzysztof

Jirij

Sales manager, dystrybutor
Jirij

#aquazone